שאלות ותשובות

כמו בשאר הציוד והאמצעים הטכנולוגיים המשרדיים, גם את המדפסת יש לבחור בהתאם לדרישות ולצרכים המשתנים של העובדים במשרד. 

חשוב בעיקר להתמקד באפיון מדויק של משתמש הקצה כגון, אופי פעילות, היקף וצורך. לאחר אפיון הצרכים ניתן להמליץ על הפתרון האופטימלי עבור הצורך הספציפי. 

המימד החשוב ביותר עליו יש לשים את הדגש הוא השירות המקצועי. השירות הוא המרכיב הקריטי בעת רכישת פתרונות טכנולוגיים, מתחילת התהליך ועד לסופו. שירות אמין ומקצועי יאפשר לאפיין את הצרכים בצורה נכונה, להתאים את הפתרונות הנדרשים באופן יעיל ולבסוף לספק אותם בצורה הטובה ביותר ולסייע בחסכון של זמן, משאבים ומאמץ.

השכרת שירות מבטיחה תמיכה, תחזוקה, שדרוגים עקביים ובעיקר מונעת בזבוז משאבים, מאמץ וההתעסקות הכרוכה בכך. מיקור חוץ מאפשר התמקדות ישירה בפעילויות הליבה בזמן ניהול המורכבות של הטכנולוגיה הארגונית.

השירותים שלנו משתרעים ממחשבים ניידים ומחשבים שולחניים ועד לציוד היקפי, ומייעלים את מערכות המחשוב והתקשורת לפרודוקטיביות רבה יותר.

התיקונים מבוצעים בפריסה ארצית או בבית הלקוח או במעבדה. הטכנאים המיומנים שלנו מציעים תיקונים באתר ובמעבדה, ומבטיחים פתרונות ושירות בפריסה ארצית מלאה. 

 

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

מחשבים מחודשים

מדובר על מכשירים שאמורים היו להיות תמיד תקינים: לא מכשירים שהייתה בהם תקלה והם הוחזרו ותוקנו, אלא מכשירים שמעולם לא התקלקלו. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא מדובר במחשב עם פגמים טכניים.

קרא עוד

כיצד תוכלו לשפר ולשדרג את תחום ההדפסה בעסק שלכם?

בנוף הארגוני המהיר של היום, שירותי הדפסה יעילים ואיכותיים הם בעלי חשיבות עליונה. בין אם מדובר בהפקת חומרים שיווקיים, דוחות פנימיים או מסמכי לקוחות, תחום הדפוס ממלא תפקיד מכריע בפעילות העסקית. בכדי להישאר תחרותיים ולעמוד בצרכים המתפתחים של המגזר הארגוני, עסקים חייבים לחפש כל הזמן דרכים לשדרג ולשפר את יכולות ההדפסה שלהם.
רכזנו עבורכם מספר טיפים על מנת שתוכלו לשפר ולשדרג את תחום ההדפסה בעסק שלכם:

קרא עוד

מדוע כדאי לבחור בשירות על פני קנייה? הפתרון שישתלם לעסק שלכם

בנוף הדינמי של העסקים המודרניים, חברות רבות מחפשות דרכים חדשניות על מנת לייעל את פעילותן תוך הפחתת עלויות. גישה מרכזית המסייעת בכך אשר תפסה תאוצה בשנים האחרונות היא הבחירה בשירותים על פני רכישות בתחומים מגוונים ובעיקר בתחום העסקי.

קרא עוד